Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″hs, 2″s Insider, White | 620SI101
$26.03
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 620SI101
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | White |
| Plumbing Connection Type | Insider |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1060 |
Related products
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Aquastar Retro Wav, 12″ x 12″ Square, Wht | 1216101
$247.01
Drains & Suctions
$91.06
Drains & Suctions
$24.96
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
$0.78













