Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″ Hole Size, 2″ Slip, White | RND101
$13.22
12 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: RND101
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | White |
| Plumbing Connection Type | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1054 |
Related products
Drains & Suctions
$0.78
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
Drains & Suctions
32″Channel drain, mud drain/flat grate, anti-entrap cover | 32CDFLFR101
$203.70
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
$8.97
$106.88
Drains & Suctions
$24.96















