Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″ Hole Size, 2″ Slip, Black | RND102
$28.31
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$28.31
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Black |
| Plumbing Connection Type | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1058 |
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Aquastar Retro Wav, 12″ x 12″ Square, Wht | 1216101
Drains & Suctions