Wall Fitting, 6″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″mpt, Black | 615T102
$20.28
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$20.28
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | Black |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1046 |
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101