Wall Fitting, 4″ dia, 2-3/8″hs, 2″mpt-1-1/2″s, Lt Gray | 420T15S103
$9.83
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$9.83
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Light Gray |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt), Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2", 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1013 |
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Aquastar Retro Wav, 12″ x 12″ Square, Wht | 1216101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101