The hole size(hs) in the description is for Flat Gasket installations. The hole size is 3-7/16″ for Grommet Gasket installations.
Suction Assy, WW Super Hi-Flo, 3-1/4″hs, 2″s, 90 deg, White | 640-3600 V
$31.57
16 in stock
SKU: 640-3600 V
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 3-1/4" |
| Color | White |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Cover Size | 5-3/16", 5" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | 90 deg, Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1964 |
Related products
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
$13.15
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
$65.09
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
$20.73
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
$1.91
















