Virgina Graeme Baker Compliant
Suction Assembly, WW 5″ Ultra Flo, 3-1/4″hs, 2-1/2″s, Gray | 640-3937 VP
$42.01
23 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 640-3937 VP
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 3-1/4" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2-1/2" |
| Cover Size | 5" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1944 |
Related products
Drains & Suctions
$91.06
Drains & Suctions
$2.04
Drains & Suctions
$13.82
$106.88
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
$1.91
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
$8.97













