Suction Assembly, CMP, Fiberglass Pool (Vgba) White | 25215-000-000
$51.04
8 in stock
SKU: 25215-000-000
Category: Drains & Suctions
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Hole Size | 3" |
| Color | White |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Cover Size | 6" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Drain Assembly, Suction Assembly |
| Drain/Suction Application | Fiberglass |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | _25215-000-000 |
Related products
Drains & Suctions
$13.07
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
Drains & Suctions
$65.09
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
$7.01
Drains & Suctions
$24.96




























