Suction Assembly, CMP, Fiberglass Pool (Vgba) Gray | 25215-001-000
$51.04
42 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 25215-001-000
Category: Drains & Suctions
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Hole Size | 3" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Cover Size | 6" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Drain Assembly, Suction Assembly |
| Drain/Suction Application | Fiberglass |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | _25215-001-000 |
Related products
Drains & Suctions
$8.97
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
$106.88
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
$1.91
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
$0.00



















