River Jet Assembly, 2 1/2″S X 1″S – Grey | 210-5107
$0.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Gray |
| Model | River-Jet |
| Face Diameter | 14-1/2" x 7-1/2" |
| Face Style | Smooth |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Spigot (spg) |
| Water Connection Size | 2-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| Jets Complete | Jet Complete |
| Internal Type | Directional |
| H Part# | _210-5107 |