Receptacle, H-Q, Fiber Optic, Molded, 18/4, Air VH, Orange | 09-0026C
$13.82
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 09-0026C
Category: Cords and Receptacles
| Voltage | 115v/230v |
|---|---|
| Cord Length | 8" |
| Cord Type | Receptacle |
| Appliance | Heater, Versi-Heat |
| Male End Plug Style | 1/4" Female, Slide Connector |
| Female End Plug Style | Mini, Molded |
| Cord Amperage | 10A |
| H Part# | 60-355-1064 |
Related products
Cords and Receptacles
Circ Pump Cord, H-Q, Molded, 48″, 115v/230v, 10A, Blue | 30-0210-48-K
$18.03
Cords and Receptacles
Topside Extension Cable, HQ-BWG BP Series, 4 Pin, 50′, Molex | 30-25662-50
$109.11
Cords and Receptacles
$0.00
Cords and Receptacles
Topside Extension Cable, BWG BP Series, 4 Pin, Molex, 7ft. | 25662
$42.02
Cords and Receptacles
$6.63
Cords and Receptacles
Receptacle, H-Q, Pump 2, 1 Speed, Molded, Pink, 14/3 | 09-0024C-A
$13.74
Cords and Receptacles
Topside Ext. Cable, Balboa, 50ft, Digital Unshielded, Ribbon | 22250
$133.23
Cords and Receptacles
$28.39

















