Poly Storm Roto Intrnl. 5 Sclp Esc. | 229-8011-DK
$22.12
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 229-8011-DK
Category: Jets
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Black |
| Model | Poly Storm |
| Face Diameter | 3-3/8" |
| Face Style | Textured Scalloped |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Roto |
| Installation Type | Thread In |
| Diffuser Opening Type | 7 |
| Nozzle Diameter | 5/8" |
| Base Diameter | 2-3/16" |
| Total Length | 4-1/4" |
| Diffuser Length | 3-7/16" |
| H Part# | _229-8011-DK |
Related products
$3.85
$0.00
$6.72
$6.08
Jets
$0.96
$9.98
$1.12


















