Outlet Fitting, 1-1/2″Mpt X 1/2″ Eye, Dk Gray | 25552-207-000
$2.10
404 in stock
SKU: 25552-207-000
Category: Inlets & Returns
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Face Diameter | 2-3/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 1/2" |
| H Part# | _25552-207-000 |
Related products
Inlets & Returns
$6.76
$18.44
Inlets & Returns
$7.47
Inlets & Returns
$6.93
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
$37.77
$17.65
$9.11


















