Micro Magna Dir Set Wht | 10-4920WHT
$9.00
57 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 10-4920WHT
Category: Jets
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Color | White |
| Model | Micro Magna, Super Micro Magna |
| Face Diameter | 2-5/8" |
| Face Style | Ribbed |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Directional |
| Installation Type | Snap In |
| Base Diameter | 1-5/16" |
| Total Length | 1-3/4" |
| H Part# | _10-4920WHT |
Related products
$2.61
$2.90
$14.78
$6.08
$1.83
$8.36
$0.00
















