Manifold, CMP, 2″s x 2″s x (6) 3/4″b, Flow Thru | 21024-000-100
$14.16
12 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 21024-000-100
Category: Manifolds
| Barb/Port Size | 3/4" |
|---|---|
| Barb Port Type | Barb (b) |
| Number Of Ports | 6 |
| Manifold Fitting Type | Flow-Thru |
| Manifold Plumbing Size "A" | 2" |
| Manifold Plumbing Type "A" | Slip (s) |
| Manifold Plumbing Size "B" | 2" |
| Manifold Plumbing Type "B" | Slip (s) |
| H Part# | 55-605-2165 |
Related products
Manifolds
$5.07
Manifolds
$8.66
Manifolds
$13.86
Manifolds
$13.33
Manifolds
$9.73
Manifolds
$6.96
Manifolds
$9.08
Manifolds
$10.60





















