Manifold, CMP, 1″s x 1″spg x (4) 3/8″rb | 21081-000-000
$11.38
139 in stock
SKU: 21081-000-000
Category: Manifolds
| Barb/Port Size | 3/8" |
|---|---|
| Barb Port Type | Barb (b) |
| Number Of Ports | 4 |
| Manifold Fitting Type | Flow-Thru |
| Manifold Plumbing Size "A" | 1" |
| Manifold Plumbing Type "A" | Slip (s) |
| Manifold Plumbing Size "B" | 1" |
| Manifold Plumbing Type "B" | Spigot (spg) |
| H Part# | 55-605-2166 |
Related products
Manifolds
$9.13
Manifolds
$5.07
Manifolds
$5.36
Manifolds
$13.66
Manifolds
$9.27
Manifolds
$9.81
Manifolds
$5.69
Manifolds
$12.20



















