Manifold, 3/4″b, 6 port, Flow Thru, 2″s x 2″spg, w/2 plugs | WM2XSP-6
$6.73
326 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$6.73
326 in stock
| Barb/Port Size | 3/4" |
|---|---|
| Barb Port Type | Barb (b) |
| Number Of Ports | 6 |
| Manifold Fitting Type | Flow-Thru |
| Manifold Plumbing Size "A" | 2" |
| Manifold Plumbing Type "A" | Slip (s), Spigot (spg) |
| Manifold Plumbing Size "B" | 2" |
| Manifold Plumbing Type "B" | Slip (s), Spigot (spg) |
| H Part# | 55-174-2300 |
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds