Manifold, 1″s, 6 Port, Flow Thru, 1-1/2″s/2″spg x 2″s | 672-4550
$5.36
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 672-4550
Category: Manifolds
| Barb/Port Size | 1" |
|---|---|
| Barb Port Type | Barb (b) |
| Number Of Ports | 6 |
| Manifold Fitting Type | Flow-Thru |
| Manifold Plumbing Size "A" | 1-1/2", 2" |
| Manifold Plumbing Type "A" | Slip (s), Spigot (spg) |
| Manifold Plumbing Size "B" | 1-1/2", 2" |
| Manifold Plumbing Type "B" | Slip (s), Spigot (spg) |
| H Part# | 55-270-1543 |
Related products
Manifolds
$10.76
Manifolds
$17.38
Manifolds
$13.33
Manifolds
$12.20
Manifolds
$8.27
Manifolds
$13.66
Manifolds
$4.35
Manifolds
$8.75

















