Jet Intl, CMP Cluster, 2″fd, Fixed, Smth, Stainless Steel | 23501-002-000
$11.56
50 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$11.56
50 in stock
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | Stainless Steel |
| Model | Cluster Jet |
| Face Diameter | 2" |
| Face Style | Smooth |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Fixed |
| Installation Type | Thread In |
| Base Diameter | 1" w/Threads |
| Total Length | 1-1/16" |
| H Part# | 55-605-2114 |