Jet Intl, BWG/GG Adjustassage, Roto, 2-1/2″Fd, SmthScal, Bsct/Clr | 23388-BC
$5.00
89 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$5.00
89 in stock
| Brand | GG/Balboa |
|---|---|
| Color | Biscuit/Clear |
| Model | Adjustassage |
| Face Diameter | 2-1/2" |
| Face Style | Smooth Scalloped |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Roto |
| Installation Type | Snap In |
| Base Diameter | 1-3/8" |
| Total Length | 1-1/2" |
| H Part# | 55-410-2004 |