Jet Cmplt, BWG/HAI Whirlpool, 3-5/16″hs, Dir, Smth, White | 16-5759WHT
$62.43
36 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 16-5759WHT
Category: Jets
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 3-5/16" |
| Color | White |
| Model | Whirlpool |
| Face Diameter | 4-7/16" |
| Face Style | Smooth |
| Air Connection Size | 1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Spigot (spg) |
| Jets Complete | Jet Complete |
| Internal Type | Directional |
| H Part# | 54-470-6505 |
Related products
$2.90
$0.29
$2.43
$6.72
$0.00
$2.28
$3.85
$6.76


























