Jet Cmplt, BWG/HAI Micro Jet, 1-3/4″hs, Eye, Smth, Wht, a1″s, w1″s | 10-5200WHT
$26.88
68 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$26.88
68 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 1-3/4" |
| Color | White |
| Model | Micro Jet |
| Face Diameter | 2-11/16" |
| Face Style | Smooth |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| Jets Complete | Jet Complete |
| Internal Type | Directional |
| H Part# | 54-470-1900 |
Jets