Jet Body, WW Cluster Euro, a3/8″b, w3/4″b | 212-1630
$8.88
207 in stock
SKU: 212-1630
Category: Jets
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 1" |
| Model | Cluster Euro |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 3/4" |
| Water Connection Type | Barb (b) |
| H Part# | 55-270-1027 |
Related products
$1.91
$13.45
$6.76
$9.98
$4.65
$1.83
$12.52














