Jet Body, CMP HydroJet, a1-1/2″s, w1-1/2″s | 23300-000-000
$27.95
63 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 23300-000-000
Category: Jets
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Model | Hydro Jet, Hydrotherapy |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1-1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-605-3020 |
Related products
$3.85
$1.83
$14.78
$0.29
$2.90
$2.43
$1.12













