Jet Body, BWG/HAI Freedom, 2-5/8″hs, a1″s, w1″s | 10-FS711
$22.01
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$22.01
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 2-5/8" |
| Model | Caged Freedom |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-470-1000 |
Jets