Jet Body, BWG Cyclone Euro, a3/8″b, w3/4″b | 947600
$3.19
179 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 947600
Category: Jets
| Brand | Balboa Water Group |
|---|---|
| Hole Size | 1-1/2" |
| Model | Cyclone Euro |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 3/4" |
| Water Connection Type | Barb (b) |
| H Part# | 55-110-1880 |
Related products
$18.32
$2.28
$8.36
$1.83
$14.78
$1.12
$0.00
$6.08



















