| Model | CL460, CV460 |
|---|---|
| Application | Zodiac/Jandy |
| Length | 27" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 115 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | _R0554600 |
Related products
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
ACC Overlays
$199.66
Watkins Topside Controls
$469.22
Spa Accessories
$310.69
Spa Accessories
$686.40
Hydro-Quip Overlays
$123.49
$481.65
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06









