Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, White | 540028
$6.05
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$6.05
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 2-3/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 1" |
| H Part# | 55-110-3252 |
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Wall Fitting, WW, 2-3/8″hs, 1-1/2″fpt, 3-1/2″fd, Gray | 400-9177B
Inlets & Returns