Escutcheon, BWG, One Piece Budget, 324, White | 23345-WH
$2.95
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 23345-WH
Category: Jets
| Brand | Balboa Water Group |
|---|---|
| Color | White |
| Model | 324, Budget-Jet |
| Face Diameter | 2-1/2" |
| Face Style | Smooth |
| Jet Part Type | Escutcheon w/Eyeball |
| Internal Type | Directional |
| Installation Type | Snap In |
| Nozzle Diameter | 1/2" |
| Base Diameter | 1-1/4" |
| Total Length | 1-1/2" |
| H Part# | _23345-WH |
Related products
$11.38
$13.45
$1.83
$14.78
Jets
$0.96
$18.32
$6.76
$8.36
















