Cartridge, Raypak Protege RPCFP50 | 018240F
$77.83
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 018240F
Category: Filters
| Model | Protege |
|---|---|
| Application | Raypak |
| Length | 14-1/16" |
| Diameter | 7-1/4" |
| Square Footage | 50 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-197-1006 |
Related products
Filters
$39.74
$0.00
$60.37
$0.00
$60.32
$0.00
$0.00
$0.00

















