Cartridge, Pentair PRC50, 50 sqft, OEM | 25200-0150S
$88.13
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$88.13
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Model | PRC50 |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 14-1/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 50 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-102-1320 |