| Model | Clean & Clear RP, Posi-Clear-RP |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 31-3/16" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 6" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-102-2120 |
Related products
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Watkins Topside Controls
$469.22
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
ACC Overlays
$199.66
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Hydro-Quip Overlays
$123.49









