Cartridge, 80sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 20″, 3oz, Slvr, 4pk | FC-34314
$209.38
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clean & Clear Plus 320 |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair, Waterway |
| Length | 20" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 80 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 3oz |
| H Part# | 17-175-2118SS-Q |
Spa Accessories
Hydro-Quip Heaters
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
Gecko Heating
Spa Accessories
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF