Cartridge, 75sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 29-3/8″L, 4oz | PA75
$103.53
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | StarClear C-750 |
|---|---|
| Application | Hayward, Hollibaugh Spas |
| Length | 29-3/8" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 75 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1320 |
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
Spa Accessories
Watkins Topside Controls
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
ACC Overlays
Spa Accessories
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS