| Application | Jandy Industries, Waterco USA |
|---|---|
| Length | 19-5/8" |
| Diameter | 7-1/4" |
| Square Footage | 75 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3-1/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-175-2820 |
Related products
Watkins Topside Controls
$142.03
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Gecko Heating
$112.64
Watkins Topside Controls
$469.22
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
$266.99
ACC Overlays
$199.66
Spa Accessories
$310.69
$481.65









