Cartridge, 60sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 14-1/8″L, 4oz, 4pk | PCC60-PAK4
$217.73
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clean & Clear Plus 240, Quantum 240 |
|---|---|
| Application | American Products/Pentair, PacFab/Pentair |
| Length | 14-1/8" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 60 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2115-Q |
Gecko Heating
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Spa Accessories
Hydro-Quip Overlays
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
Sundance Circuit Boards