Cartridge, 50sqft, 4-3/16″ot, 4-3/16″ob, 8-11/16″, 13-5/16″, 3oz | FC-2531
$67.74
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$67.74
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Length | 13-5/16" |
|---|---|
| Diameter | 8-11/16" |
| Square Footage | 50 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4-3/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4-3/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 3oz |
| H Part# | 17-175-2864 |
Filters