| Model | Clean & Clear Plus 420 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 26-1/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 105 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-102-2400 |
Related products
Watkins Topside Controls
$142.03
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
Watkins Topside Controls
$469.22
$483.37
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
$966.39
Sundance Topside Controls
$330.25
Spa Accessories
$310.69











