Cartridge, 250sqft, 6″ot, 6″ob, 10″, 25-1/4″L, 4oz | PWW250
$159.59
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clearwater 250sqft Upgrade |
|---|---|
| Application | Waterway |
| Length | 25-1/4" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 250 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 6" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2148 |
Waterway Topside Controls
Gecko Heating
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
Hydro-Quip Heaters
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Spa Accessories