| Model | Sherlok 160 |
|---|---|
| Application | Jacuzzi/Carvin |
| Length | 24-5/16" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 160 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Style | Handle |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2139 |
Related products
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
$321.04
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
$966.39
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
Waterway Topside Controls
$232.19
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Sundance Topside Controls
$319.99









