Cartridge, 150sqft, 6″ot, 6″ob, 10″, 25-1/4″L, 4oz | PWW150
$138.45
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clearwater 150sqft |
|---|---|
| Application | Leisure Bay/Rec Whs, Rec Whs/Leisure Bay, Waterway |
| Length | 25-1/4" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 5-15/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1928 |
ACC Overlays
Spa Accessories
Balboa Topside Controls (Overlays)
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
Gecko Heating
Sundance Topside Controls