Cartridge, 150sqft, 3-1/16″ot, 3-1/16″ob, 7-7/8″, 33-3/8″L, 4oz | PFAB150
$105.54
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Mytilus MY 150 |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair |
| Length | 33-3/8" |
| Diameter | 7-7/8" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3-1/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2395 |
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
Gecko Heating
Gecko Spa Pack Controls
Sundance Topside Controls
Gecko Heating
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)