Cartridge, 137sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 32-3/4″L, 4oz | PA137
$127.11
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Super StarClear C-5500 (4 Req), SwimClear C-5520 (4 Req) |
|---|---|
| Application | Hayward |
| Length | 32-3/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 137 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1339 |
ACC Overlays
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
Spa Accessories
Hydro-Quip Overlays
Sundance Topside Controls
Balboa Topside Controls (Overlays)