Cartridge, 110sqft, ct, 4-1/8″ob, 7-3/4″, 22-13/16″L, 4oz | PJC110
$106.83
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Tri-Clops TC330-MB (N/S Round) |
|---|---|
| Application | Jacuzzi/Carvin |
| Length | 22-13/16" |
| Diameter | 7-3/4" |
| Square Footage | 110 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Style | Closed |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2010 |
Gecko Heating
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
Balboa Topside Controls (Overlays)
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Gecko Heating
Balboa Topside Controls (Overlays)
Hydro-Quip Overlays