Cartridge, 105sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 26-1/16″, 3oz, Slvr, 4pk | FC-34324
$260.64
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clean & Clear Plus 420 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair, Waterway |
| Length | 26-1/16" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 105 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 3oz |
| H Part# | 17-175-2124SS-Q |
Watkins Topside Controls
Sundance Circuit Boards
ACC Overlays
Watkins Topside Controls
Gecko Heating
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
Hydro-Quip Overlays