Cartridge, 100sqft, 3/8″ot, 6″ob, 10-1/16″, 19-5/8″L, 4oz | PVAC100
$123.58
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Length | 19-5/8" |
|---|---|
| Diameter | 10-1/16" |
| Square Footage | 100 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3/8" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2475 |
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
ACC Overlays
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
Hydro-Quip Overlays
Sundance Topside Controls
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Balboa Topside Controls (Overlays)