Bskt Skmr Mldd S20 | 85014600
$14.64
9 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 85014600
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Pentair |
| Application Model | Admiral |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/4" |
| Top Inside Dimension | 6-7/8" |
| Top Outside Dimension | 8-5/16" |
| H Part# | _85014600 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$21.45















