Basket, Trap, SPSTX330SHX, Generic, In Line, Metal | B-330
$116.75
3 in stock
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Hayward |
| Basket Height | 8-11/16" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/8" |
| Top Outside Dimension | 4-15/16" |
| OEM Number | SPSTX330SHX |
| Aladdin Number | B-330 |
| H Part# | 35-423-1498 |
Related products
$481.65
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
ACC Overlays
$199.66
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Gecko Heating
$112.64
Gecko Heating
$94.51
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
$321.04







