Basket, Skimmer, OEM Waterway Renegade | 542-3240
$19.53
404 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 542-3240
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Waterway |
| Application Model | Renegade |
| Basket Height | 5-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/4" |
| Top Inside Dimension | 7-7/16" |
| Top Outside Dimension | 8-1/8" |
| H Part# | 51-270-1130 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$0.00

















