Basket, Skimmer, OEM Rainbo with Pentair DFM50 Low Profile | R22113
$14.20
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: R22113
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | Dynamic Series |
| Basket Height | 1-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-7/16" |
| Top Inside Dimension | 5-1/2" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | 17-196-1069 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$35.55









